Το 7ο Λύκειο επέστρεψε στα Γιάννενα από το…… διάστημα με το τρίτο βραβείο!!!

77 GEL_DORYFOROS2ο ΓΕΛ: Βραβεύτηκε για τον δορυφόρο που εκτόξευσε! (ΠΗΓΗ : epiruspost.gr)
Τα Γιάννενα εκτόξευσαν τον δικό τους δορυφόρο  (ΠΗΓΗ : ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝ)

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΧΟΛΙΑ φίλων και συναδέλφων….7 GEL_DORYFOROS3

ΑΡΕΣΕΙ σε Penny Noutsopoulou, ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΘΑ και 56 ακόμη

Magdalena Douka Άξιοι πολλών συγχαρητηρίων!!! Μπράβο σε όλους!!! Πάντα επιτυχίες!!!

Vanessa Boziou Συγχαρητήρια!

Karanika Konstantina Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!

Μαριγώ Μπαδέκα Συγχαρητήρια!

Vasileios Pantazis Με εκανες περηφανο που καποτε κατσαμε στο ιδιο θρανιο

Erasmia Zavitsanou Μπράβο σας!

Νικόλαος Λιόλιος (Π. Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων ) Συγχαρητήρια στους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του 7ου ΓΕΛ Ιωαννίνων για την αξιοπρεπή παρουσία τους στον Πανελλήνιο διαγωνισμό διαστημικής CanSatin Greece 2017 και τη μεγάλη και ζηλευτή επιτυχία τους.

Βούλα Τσίλη Μπραβο σε ολους σας.!!!

Ζωρζέτα Αλεξάκη ΕΥΓΕ!!!!!

Soultana Petrou Συγχαρητήρια σε μαθητές και καθηγητές. Βάλατε πολύ ψηλά τον πήχη και δικαιωθήκατε

ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΘΑ συγχαρητήρια!

Γάκος Πλατάρης Έχει και μια γοητεία, να μαθαίνεις πως συνάδελφοι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές τους – ερευνητές , κάνουν ένα τέτοιο επιστημονικό βήμα. Μπράβο στο Σχολείο – στον Διευθυντή τους – στους συντελεστές στην ομάδα και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Στέφος Ιωάννης, Βουλευτής Συριζα Ν. Ιωαννίνων Είστε υπέροχοι. …Μας κάνετε περήφανους. Με συγκινείτε αφάνταστα….Μπράβο στο δημόσιο σχολείο ,μπράβο στους εκπαιδευτικούς και στα παιδια μας!!!

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Διακρίσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.