Καμπάνια υποστήριξης του Can sat

DIASTHMIKH_666_355

Ο ελληνικός τελικός θα γίνει τον ερχόμενο Απρίλιο. Και η ομάδα πίσω από τον CanSat in Greece ήδη «τρέχει» μια καμπάνια στη γνωστή πλατφόρμα Indiegogo, έτσι να συγκεντρώσει χρήματα και να μειώσει τα έξοδα των μαθητών που θα ταξιδέψουν από όλη την Ελλάδα για να βρεθούν στον τελικό. «Αυτή τη στιγμή έχουν επιλέγει οι δέκα ομάδες που θα συμμετέχουν στην τελική φάση του διαγωνισμού, με την εκτόξευση των μικρών δορυφόρων τους. Η τελική εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί 18 με 21 Απριλίου και στόχος μας τώρα είναι να περιορίσουμε τα έξοδα των μαθητών (όπως διαμονή και διατροφή)» τονίζει ο Ηλίας Ψυρούκης.

Βοηθήστε όλοι προσφέροντας έστω ένα δολάριο ώστε να ανέβει η δημοφιλία της καμπάνιας αλλά και προωθήστε τη με τον τρόπο σας κοινοποιώντας τη σε γνωστούς και φίλους μέσα από τα sosial media

Πατήστε εδώ για να πάτε στην σελίδα της καμπάνιας.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.